5. 6. 2021

Výsledky 10. ročníku

Absolutní vítězka :

KLÁRA GIBIŠOVÁ

Cena Bohuslava Martinů :

SOFIE KAUCKÁ

za provedení Polky in A

Kategorie nejmladších:

1.                       Nop Adam                         23,75

                          Nopová Tereza                  23,25

                          Vozňuk Valentina               22,88

2.                       Mlejnková Anežka             22,38

                          Mareš Jakub                      22,13

                          Knotnerová Anna               21,75

3.                       Soušková Veronika           21,00

                          Dohnalová Jana                20,25

                          Stretavská Daniela            20,13

                          Spoustová Karolína           20,00

4.                       Kopecká Miriam                19,00

1. kategorie:

1.                       Kozánková Sofie              22,50

                          Zhang Sofie                      21,75

                          Kasalová Evelína              21,14

2.                       Komárová Laura               19,88

3.                       Dusbabová Julie               18,88

                          Hurdálková Nikola            18,63

4.                       Soběslavská Marie Anna  18,25

                          Stuchlíková Adéla             18,00

 

2. kategorie:

1.                    Ibriqi Valentýna                     22,75

                       Duong David                         22,50

                       Nop David                             22,38

2.                    Kovářová Magdaléna            21,75

3.                    Demir Zora                            20,13

                       Volcová Marie                       19,88

4.                    Kotal René                            19,50

                       Svatošová Amálie                 19,25

                       Skopový Ondřej                    19,13

                       Průžek Patrik                        18,88

5.                    Trávníčková Zuzana             16,88

                       Zheng Míša                          16,88

3. kategorie:

 

1.                    Korytář Matěj                        23,38

                       Vlčková Amálie                     22,50

                       Gabrielová Eliška                  22,38

                       Kasíková Mariana                 22,38

2.                    Kaucká Sofie                        21,71

                       Bukh Sofia                            20,88

                       Paunikar Aiden                     20,63

                       Špringrová Nela                   20,50

3.                    Graffová Hana                     19,50

                       Hýková Veronika                 19,50

4.                    Klenova Alena                     18,75

                       Fialová Františka                 18,62

                       Vopatová Barbora               18,00

5.                    Spoustová Natálie               17,13

                       Hegerová Silvie                   16,38

                       Siblíková Hedvika                15,50

4. kategorie:

1.                    Gibišová Klára                    23,75

                       Znamirovský Adam             23,38

2.                    Vítová Johana                     22

3.                    Černá Anna                         21,25

                       Hamplová Nikol                   21

                       Skalka Jaroslav                   20,38

4.                    Sladkovská Markéta           19,75

                       Nikiforová Alžběta               19,63

                       Valášková Šárka                 19,13

 

 

 

 

5. kategorie:

1.                    Bajer Martin                  23,29

                       Kozánková Viktorie       23,13

2.                    Kolaříková Sára            22,25

                       Vozňuk Vladislav          22

                       Droppa Martin               21,88

                       Mlejnková Klárka          21,05

3.                    Bojarová Zuzana          20,25

                       Vrtišková Alžběta          20,14

4.                    Klesová Rozálie           18,88

                       Moldříková Anna          18,5

29. 5. 2021

 

Milí přátelé,

 

těší nás, že do jubilejního 10. ročníku soutěže se přihlásilo 68 mladých pianistů. Chystáme live-stream celé soutěže.

 

Harmonogram soutěže  pátek 4. 6. 2021

 

13:45                začátek registrace kategorie nejmladších

 

14:00 – 14:30  akustické zkoušky kategorie nejmladších 

14:00 Knotnerová                     (à 6 minut)

14:06 Mareš 

14:12 Soušková 

14:18 Spoustová 

14:24 Stretavská

 

14:40 - 15:25       soutěž kat. nejmladších

                             11 soutěžících

(Dohnalová, Knotnerová, Kopecká, Mareš, Mlejnková A., Nop A., Nopová, Soušková, Spoustová, Stretavská, Vozňuk) 

 

15:15                    začátek registrace 1. kategorie

 

15:30  - 16:10       akustické zkoušky 1. kategorie 

15:30 Dusbabová                  (à 5 minut)

15:35 Hurdálková 

15:40 Kasalová 

15:45 Komárová 

15:50 Kozánková 

15:55 Soběslavská 

16:00 Stuchlíková                         

16:05 Zhang

 

16:20               vyhlášení výsledků kategorie nejmladších

 

16:45 - 17:35    soutěž 1. kategorie

                               9 soutěžících

(Dusbabová, Frintová, Hurdálková, Kasalová, Komárová, Kozánková, Soběslavská, Stuchlíková, Zhang S.) 

 

18:20                vyhlášení výsledků 1. kategorie 

Harmonogram soutěže  sobota 5. 6. 2021

 

Ladění klavíru 7:00

 

7:45                    začátek registrace 2. kategorie

 

8:00 – 8:40         akustické zkoušky 2. kategorie

                               (à 5 minut)

8:00 Demir 

8:05 Ibriqi

8:10 Knotner 

8:15 Kovářová 

8:20 Průžek

8:25 Svatošová

8:30 Volcová

8:35 Zheng

8:40 Kotal

 

9:00 – 10:25        soutěž 2. kategorie

                              – 13 soutěžících   

(Damir, Duong, Ibriqi, Knotner, Kotal, Kovářová, Nop D., Průžek, Skopový, Svatošová, Trávníčková, Volcová, Zheng)

 

10:15                    začátek registrace 3. kategorie

10:30 -11:30         akustické zkoušky 3. kategorie 

                                 (à 5 minut)  

10:30 Bukh

10:35 Fialová

10:40 Gabrielová

10:45 Graffová

10:50 Kaucká

10:55 Korytář

11:00 Paunikar

11:05 Siblíková

11:10 Spoustová

11:15 Špringrová

11:20 Vlčková

11:25 Vopatová

 

11:10                      vyhlášení výsledků 2. kategorie

                                    

11:40 – 13:27         soutěž 3. kategorie

                                      – 16 soutěžících 

(Bukh, Fialová, Gabrielová, Graffová, Hegerová, Hýková, Kasíková, Kaucká, Klenova, Korytář, Paunikar, Siblíková, Spoustová, Špringrová, Vlčková, Vopatová)

 

13:30 – 14:00         ladění klavíru   

13:45                      začátek registrace 4. kategorie

 

14:00 – 14:35.        akustické zkoušky 4. kategorie

                                   (à 5 minut) 

14:00 Černá

14:05 Hamplová

14:10 Nikiforová

14:15 Skalka

14:20 Sladkovská 

14:25 Valášková

14:30 Znamirovský

 

14:15                       vyhlášení výsledků 3. kategorie

                                             

14:50 – 16:00           soutěž 4. kategorie

                                  – 9 soutěžících

(Černá, Gibišová, Hamplová, Nikiforová, Skalka, Sladkovská, Valášková, Vítová, Znamirovský)

 

15:45                        začátek registrace 5. kategorie

16:05 – 16:47           akustické zkoušky 5. kategorie

                                     (à 6 minut)  

16:05 Bajer

16:11 Bojarová

16:17 Klesová

16:23 Kolaříková

16:29 Kozánková

16:35 Moldříková

16:41 Vrtišková

 

17:00                        vyhlášení výsledků 4. kategorie   

17:20 – 18:55          soutěž 5. kategorie

                                – 10 soutěžících

(Bajer, Bojarová, Droppa, Klesová, Kolaříková, Kozánková, Mlejnková K., Moldříková, Vozňuk, Vrtišková)

 

19:30                        vyhlášení výsledků  5. kategorie,

                                 zakončení  

Opatření ke COVID-19

Dospělé osoby předloží a odevzdají v papírové podobě při vstupu do budovy 

a) potvrzení o negativním antigenním testu (ne starší než 1 týden) nebo

b) doklad o kompletním očkování + 14 dní nebo

c) lékařské potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19 v posledních 180 dnech.

Soutěžící předloží čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem, že byli v posledním týdnu testováni antigenním testem s negativním výsledkem.

Všichni dospělí se budou v budově školy pohybovat s respirátory, žáci a studenti pak s rouškami (kromě svého vystoupení).

 

Už se na Vás moc těšíme!!

 

MgA. Hana Dvořáková

ředitelka soutěže, GMHS

a

Bc. Alžběta Kerberová

ředitelka PHI a koordinátorka hudebně vzdělávacích aktivit školy

f0931f_717ea57e14434a26b4835a35f44388ff

11. 12. 2020

 

Přečtěte si:

18. 11. 2020

 

Přečtěte si: